Anasayfa
Hakkımızda
Yayın Kurulu
Arşiv
Künye
İletişim
Ayın Konusu
Kongre Takvimi
Kitap Köşesi
Sağlık & Tıp Dernekleri
 
 
 
 
 
SEKTÖR- PHARMA
 
 

DAİİCHİ SANKYO TÜRKİYE, “TÜRKİYE'NİN EN İYİ İŞVERENLERİ” ARAŞTIRMASININ SONUÇLARINA GÖRE 2017 YILININ "50-250 ÇALIŞAN" KATEGORİSİNDE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Daiichi Sankyo Türkiye yönetimi, geçtiğimiz günlerde önemli bir başarıyı daha çalışanlarıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Şirket, çalışanlarına yönelik yaptığı sayısız yatırımla gelen başarılarını yeni bir ödülle taçlandırmış oldu.

  Daiichi Sankyo Türkiye Ödül

Daiichi Sankyo Türkiye

Great Place to Work® Enstitüsü tarafından düzenlenen, “Türkiye'nin En İyi İşverenleri” araştırmasının sonuçlarına göre 2017 yılının "50-250 çalışan" kategorisinde Daiichi Sankyo Türkiye ödüle layık görülerek 5. sırada yer aldı.

Türkiye’de beşincisi gerçekleştirilen “En İyi İşverenler Araştırması” ’nın sonuçları 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü gerçekleşen organizasyonda, büyük bir törenle açıklandı. Daiichi Sankyo Türkiye, İnsan Kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Great Place To Work® “2017 Türkiye’nin En İyi İşverenleri Ödülü”ne ikinci kez layık görüldü.

 

2008 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamış olan Daiichi Sankyo Türkiye, daha 2. yılı olan 2010’da AON Hewitt tarafından “Türkiye’nin En İyi İşyeri” seçilmişti. Firma, 2009 yılından günümüze her yıl Kariyer.net’in “İnsana Saygı Ödülü”’nü alarak toplamda 7 kez bu ödüle layık görüldü. 2015 yılında Great PlacetoWork Türkiye’nin En İyi İşverenleri ödülüne layık görülmüştü.

Great Place to Work® sonuçları Daiichi Sankyo’nun yüksek insan odağının ve çalışan memnuniyetini önceliklendiren kültürünün bir göstergesi olarak bu alanda kaydettiği ilerlemeye ilişkin açık bir geri bildirim sağlıyor.

Daiichi Sankyo Türkiye, elde ettiği bu ödüllerle; çalışarak, çabalayarak, çalışanlarını merkezine alarak her zaman en iyisi olmak için hep birlikte neler yapılabileceğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

 
23 Haziran 2017

 

Copyright © populersaglikdergisi.com