Popüler Sağlık Dergisi  
 
Anasayfa
Hakkımızda
Yayın Kurulu
Arşiv
Künye
İletişim
Ayın Konusu
Kongre Takvimi
Kitap Köşesi
Sağlık & Tıp Dernekleri
 
 
Popüler Sağlık Dergisi
 
 
SEKTÖR
johnson-calisanlarindan-kacuv-a-destek.  

Johnson & Johnson çalışanları’ndan KAÇUV’a destek…

Johnson & Johnson, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) gezgin kafesi Umut Kafe’yi bahçesinde ağırladı.

KAÇUV’un projesi olan Umut Kafe, çocuklarının tedavileri için şehir dışından gelmek zorunda kalan ve bu nedenle mevcut işlerini kaybeden ebeveynlere istihdam sağlıyor. Ebeveynler, İstanbul’un çeşitli noktalarında çay, kahve ve atıştırmalık servisi yaparak ek maddi destek elde ediyorlar.

Johnson & Johnson Sosyal Sorumluluk Ekibi’nin organizasyonu ile 9-10-11 Nisan tarihlerinde Umut Kafe, firma çalışanlarına keyifli ve bir o kadar da anlamlı molalar sağladı. Kafenin birbirinden leziz atıştırmalıklarıyla sıcacık içeceklerini yudumlayan çalışanlar aynı zamanda KAÇUV’un projesini de desteklemiş oldular.

 

 

KAÇUV-JOHNSON

KAÇUV-Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

KAÇUV, maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlıyor. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde Aile Evi’nde ve Çocuk Hematoloji-Onkoloji Servislerinde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler yürütüyor.

 

 

 
17.4.2018
Zeynep Çetinkaya

 

Copyright © populersaglikdergisi.com