Anasayfa
Hakkımızda
Yayın Kurulu
Arşiv
Künye
İletişim
Ayın Konusu
Kongre Takvimi
Kitap Köşesi
Sağlık & Tıp Dernekleri
 
 
 
 
 
SEKTÖR /İK-ATAMA
 

TRPHARM İlaç Nadir Hastalıklar Medikal Direktörlüğü görevine Belgin Özdilsiz atandı

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA derecesini alan Belgin Özdilsiz, 4 Temmuz 2017 tarihi itibariyle TRPharm İlaç’a Nadir Hastalıklar Medikal Direktörü olarak atandı.

Belgin Özdilsiz, 2000-2001 yıllarında Çamlıca Ömür Hastanesi’nde hekimlik yaptıktan sonra kariyerine 2001-2014 yılları arasında sırasıyla Sanovel’de medikal danışman, Ali Raif İlaç’ta ürün müdürü ve medikal müdür, Meda İlaç’ta medikal müdür ve GlaxoSmithKline’da medikal müdür, kıdemli medikal müdür ve grup medikal müdür olarak görev yaptı. Özdilsiz, TRPharm’a katılmadan önce son olarak 2014-2017 yılları arasında Sanofi Genzyme’da sırasıyla Medikal ve Ruhsatlandırma Direktörü, Medikal Alan Müdürü olarak görev yaptı.

 

TRPharma Belgin Özdilsiz,

TRPharm

TRPHARM Hakkında:

TRPHARM çeşitli tedavi alanlarında alternatifler sunarak, uygun hastalara ve sağlık çalışanlarına,otoritelerine çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuş, AR-GE bazlı yenilikçi bir şirkettir.TRPHARM sağlık alanında, yakın ve uzak vizyonunda, öncelikle Orta Doğu-Kuzey Afrika’da (MENA) ve ardından tüm dünyada önemli bir referans Ar&Ge merkezi haline gelmeyi amaçlamaktadır.

 

5.7.2017

 

Copyright © populersaglikdergisi.com