Popüler Sağlık Dergisi  
 
Anasayfa
Hakkımızda
Yayın Kurulu
Arşiv
Künye
İletişim
Ayın Konusu
Kongre Takvimi
Kitap Köşesi
Sağlık & Tıp Dernekleri
 
Popüler Sağlık Dergisi
Popüler Sağlık Dergisi

 

Popüler Sağlık Dergisi 77.Sayı/2021

 

Reklam Vermek İçin
 
HAKKIMIZDA
   

POPÜLER SAĞLIK Dergisi,  19. yılında başarı ile devam eden bilimsel, bilgilendirici ve genel koruyucu hekimlik konseptinde hazırlanan,  iki farklı içeriğin bir arada sunulduğu  ulusal bir  yayındır.

Hedefimiz,   Türkiye’de üstlendiğimiz ‘Koruyucu Hekimliğin sesi‘ olma misyonunu, Ulusal basının dışına taşıyarak Türk Hekimleri aracılığı ile yurt dışındaki aboneleri  ile  Avrupa’ ya  ulaştırmaktır.

 
 
İki farklı içerikten oluşan Popüler Sağlık Dergisi ; kendi alanlarında uzman hekimlerin makaleleriyle oluşmuş bilimsel ve güncel sağlık haberlerinden oluşmaktadır.
 
Ana konularımız
 
. Kronik Hastalıklar
. Anne ve çocuk sağlığı
. Ağız ve diş sağlığı
. Sağlıklı Beslenme
. Mevsimsel hastalıklar
. Cinsel sağlık
. Kişisel bakım
. Kişisel Gelişim
. Aile sağlığı
. Tedavi Merkezleri
. Medikal Cihazlar
. Kurumsal Haberler/İK
. Sosyal Sorumluluk Projeleri
. Sektör
. OTC
. Kitap Köşesi
. Gezi
. Sağlık Turizmı
. Bilim & Teknoloji
. Kültür & Sanat
. Kongreler-Sempozyumlar vb.

Konularla birlikte gündemde olan özel dosya yer almaktadır.

Dergimizin sayfaları tüm bilim adamlarına açıktır. Uzmanlık konularında toplumsal faydayı düşünen her hekimin yazılarını yayınlamak bizim yayıncı sorumluğumuzdur.

İzmir, İstanbul, Ankara başta olmak üzere abonelere, hastane, hekim, kamu/özel sektör ve A protokola gönderisi yapılmakta kongrelerde katılımcılara, fuarlarda ziyaretçilere ücretsiz dağıtılmaktadır.

YASAL UYARI:Bu site herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Web sitemizdeki bilgilerin hekim konsultasyonu yerine geçmeyeceğini hatırlatırız. Sadece bilgilendirme amaçlı olup, daha fazla bilgi için mutlaka doktorunuza danışınız. Bu web sitesinde yer alan sağlıkla ilgili her türlü haberin sorumluluğu yazarına; sitedeki bilgilerin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Popüler Sağlık Dergisi web sitesi çerez kulanmamakta ve kişisel veri toplamamaktadır.

Copyright ©populersaglikdergisi.com

 

Copyright © populersaglikdergisi.com